medycyna estetyczna

Redukcja zmarszczek przy użyciu kwasu hialuronowego

Zabieg polecany osobom z cerą dojrzałą, ze zmarszczkami i bruzdami na skórze twarzy. Najlepszy rezultat osiąga się w przypadku nadmiernie zaznaczonych bruzd nosowo – wargowych oraz zmarszczek na policzkach, wokół ust, na czole i wokół oczu. Uzyskuje się wypełnienie i spłycenie zmarszczek i bruzd. Wypełniacze z kwasem hialuronowym (naturalnym materiałem znajdującym się w skórze właściwej) są uznane za najbezpieczniejsze preparaty tego typu na świecie. Poza działaniem wypełniającym dają efekt silnej stymulacji skóry, dzięki czemu po wchłonięciu preparatów ( 6-8 miesięcy) skóra wygląda lepiej niż przed zabiegiem. Bezpośrednio po zabiegu, przez parę godzin okolica poddana zabiegowi może być lekko obrzęknięta i zaczerwieniona.

Zabieg jest jednorazowy, wymaga powtórzeń dla podtrzymania efektu, co 10-12 miesięcy. Efekt zabiegu utrzymuje się ok.1 roku.

Rodzaje wypełniaczy przeznaczone są do różnych okolic twarzy i różnych rodzajów zmarszczek. W Gabinecie Medycyny Estetycznej Nefretete stosowane są najbezpieczniejsze i najnowocześniejsze preparaty do wypełnień używane w medycynie estetycznej.
PODARUJ PIĘKNO
I WSPANIAŁE
SAMOPOCZUCIE
ODKRYJ PIĘKNO NEFRETETE
CHCESZ OTRZYMYWAĆ INFORMACJE
O PROMOCJACH I NOWOŚCIACH
W NASZYM GABINECIE? WPISZ E-MAIL
GABINET MEDYCYNY ESTETYCZNEJ
90-456 Łódź, ul. Piotrkowska 249/251
klatka B lok. 17 (I piętro)
tel. 042 637 77 70
info@gabinetnefretete.pl
Nasza strona wykorzystuje pliki Cookie. Dowiedź się więcej w polityce cookie.
www.gabinetnefretete.pl - medycyna estetyczna Łódź, operacje powiek Łódź, leczenie trądziku Łódź
COPYRIGHT 2009 BY NEFRETETE DESIGNED BY MAXTECH & B-SEEN
makijaż permanentny łódź medycyna estetyczna łódź botox łódź